Marcysia i Bejbi

Marcelina to ja, ta ruda. Zostałam adoptowana już kilka lat temu, czuje się bardzo kochana i akceptowana.
Mam spokojny, cichy domek. Od dłuzszego już czasu zamieszkała z nami moja,młodziutka "siostrzyczka"(to ta biało-ruda), również adoptowana. Pomimo młodego wieku była już "mamusią". Została odebrana z interwencji. Bawimy się razem naprawdę super. Nasza- bezogoniasta- mama- kocha nas bardzo i troszczy się o nas.Wszyscy odwiedzający nas goście,okazują nam miłośc i akceptują nas,a co najważniejsze (często nas głaskają i "porozmawiają z nami" :),no zdarzją się wyjątki-ku naszemu szczęściu rzadko.
Dziękujemy za uwagę :), merdamy do Was z radością ogonkami
Marcelina i Bejbi

my

my

flagi

Flag Counter

Pusta Miska

PustaMiska - akcja charytatywna

Powitanie

Kimkolwiek jesteś
Skądkolwiek przybywasz
I dokądkolwiek zmierzasz
W I T A J

czwartek, 23 marca 2017

Taka sobie maciupinka

Witam już można powiedzieć wiosennie
Jakiś czas temu dostałam od koleżanki kilka maleńkich szkatułeczek, które przywiozła
 aż   z Wysp Kanaryjskich. Troszkę czekały aż je ozdobię, oto jedna z nich, jest tak maleńka, że trudno było dobrać wzór. Troszkę się Wam pochwalę, otóż wybrałam się na tańce, ale nie takie zwykłe poszłam na tańce izraelskie. Ale super - gorąco polecam, tańczy się w kole i każdy może się włączyć. Czy wiecie, że już fiołki zakwitły? pooglądajcie trawniki... cudne. 
To tyle na dzisiaj, pozdrawiam cieplutko.
   

1 komentarz:

  1. Tańce izraelskie? Hmm.. ciekawe.. a gdzie to takie organizują? Bede teraz w kwietniu w Krakowie i z chęcią bym się wybrałą z Tobą na takie poteńcówki ;) Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia.

    OdpowiedzUsuń